אודות

דר' נמירובסקי עובד עם כל חומרי המילוי ושיטות ההזרקות הקימות בעולם ובמיוחד להזרקת סילקון רפואי טהור בשיטתו של פרופסור נורמן אורטנרייך מניו- יורק כחומר מילוי המחזיק עד 16 שנים, המאושרים ע“י משרד הבריאות וה- FDA האמריקאי.

דר' נמירובסקי מבצע קילופי עור חודרי דרמיס בינוני ועמוק, המשיב את מראה עור הנעורים ללא צורך בניתוח ובזמן החלמה מהיר. שיטה זו מעודדת ייצור קולגן ויוצרת שיכבת עור צעירה, חלקה וחדשה.

דר' נמירובסקי עובד שנים רבות ברפואה אסתטית הלא פולשנית ללא אופציה כירוגית. מרבית טיפוליו הם בזמן קצר ללא כאבים וחלקם עם
תוצאות מידיות ללא ניתוח,ללא חתכים, ללא תפרים.

דר' נמירובסקי עובד במרפאה האסתטית ברשת מרפאות פרופורציה בישראל ובעל מרפאה פרטית . במרפאתו ניתן לקבל מידע רחב ומקצועי בתחום הרפואה האסתטית לגבי היתרונות והחסרונות של כל חומרי המילוי,קילופי העור וכן כל סוגי הטיפולים הקיימים בעולם להצערת הפנים והעור.

מרפאתו מעניקה אבחון מקדים ללא תשלום הנעשה בליווי שיחת ייעוץ באופן אישי ודיסקרטי. הייעוץ ניתן תוך התחשבות בצרכים האמיתיים של המטופלים ובמחירים הוגנים וסבירים.

הזרקת חומרי המילוי היא עניין המחייב מקצועיות רבה, נסיון, טכניקה, חשיבה, עיצוב, פיסול, אבחון נכון ותיקון הא-סימטריה בפנים. פנים אי אפשר להסתיר לאחר הטיפול, שלא כמו בטיפולי גוף, לכן התוצאה חייבת להיות מושלמת, כשהקו המנחה בעבודתו הוא השבת המראה הטיבעי.

כל הטיפולים במרפאה נעשים אך ורק ע”י דר' נמירובסקי, באוירה נעימה ונטולת לחצים, באמינות וזמינות גבוהה של הרופא. הטיפולים הרפואיים נעשים בדיסקרטיות וברמה הגבוהה ביותר.

• דר' נמירובסקי מתעיסק אך ורק בתחום האסתטיקה והדרמטולוגיה הקוסמטית.

• בעל רשיון לעסוק ברפואה בישראל.
• חבר נלווה בחברה הישראלית לכירורגיה דרמוטולוגית.
• יועץ בתחום אשר מופיע באירועי תקשורת שונים:טלויזיה, רדיו ובעיתונים.
• נוטל חלק בכנסים והשתלמויות בינ"ל בתחום הרפואה האסטתית והכירוגיה הדרמטולוגית שהינם המקור האינפרמוטבי הראשוני לחידושים בתחום.
• יועץ, מדריך ומנחה בתחום הרפואה האסטתית במרכזים רפואיים ובמרפאות פרטיות.